Oferta

Oferta kompleksowej usługi dla Twojej inwestycji.

Dla domu Dla biznesu Dla rolnictwa

Zadzwoń i umów się na darmową konsultację u nas w biurze lub u Ciebie w domu. Na podstawie niezobowiązującej rozmowy przygotujemy indywidualną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Dowiesz się jakich oszczędności możesz spodziewać się po zainstalowaniu fotowoltaiki.

Następnie przygotujemy dla Ciebie projekt oraz wszelkie formalności związane z inwestycją. Istnieje możliwość uzyskania nisko oprocentowanego kredytu. Dla każdego 5000 zł bezzwrotnej dotacji z programu „Mój prąd”.

Po kwestiach formalnych dostarczymy potrzebny sprzęt i dokonamy montażu paneli słonecznych. Montaż przeprowadzimy w ciągu 2-3 dni.

Uruchomimy instalację, a Ty będziesz cieszyć się z zysków, które będzie przynosić Twoja własna elektrownia słoneczna. Sami załatwimy wszelkie formalności związane ze zgłoszeniem instalacji do zakładu energetyki.

Dlaczego warto podjąć decyzje o własnej mikroinstalacji PV ?

Warto stawiać na to, co dobre, oszczędne, trwałe i ekologiczne – takie połączenia należą do rzadkości. Fotowoltaika spełnia te wymagania.

Zrób rewolucję na swoim dachu i zacznij czerpać prąd ze słońca. Fotowoltaika to dobra inwestycja która zwróci się w przeciągu kilku lat!

Chcą Państwo poznać więcej szczegółów dotyczących naszych realizacji lub otrzymać wycenę planowanej inwestycji?

Zachęcamy do kontaktu

oferta fotowoltaiczna

Instalacje fotowoltaiczne Szczecin, Nowogard, Choszczno, Goleniów, Pyrzyce, Barlinek, Drawno, Recz, Maszewo, Gryfino, Stargard, Ińsko, Gryfice, Świnoujście, Wolin, Drawsko, Złocieniec, Kalisz, Dobrzany, Police, Lipiany, Myślibórz, Chojna, Kamień, Dziwnów, Międzywodzie, Pobierowo, Rewal, Międzyzdroje, Drezdenko, Suchań, Gorzów wlkp, Mierzyn, Grzędzice, Kobylanka, Dobra Szczecińska, Wolin, Świnoujście, Węgorzyno, Cedynia.